Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

20. 6. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak jsem elegantně vyřešila bolest zad

Autor: Alena Matulová

06.03.2017 09:36

Vzhledem k tomu, že už se pomalu blíží jaro a počasí se umoudřilo a posledních několik dní bylo velmi hezky a to bych nebyla já, abych se nevydala pracovat na zahrádku, po zimě to tam vypadá katastrofálně a musím to tam udělat opět k obrazu svému. A ačkoliv jsem udělala opravdu hodně práce, velmi jsem na sobě pocítila, že už mi dávno není těch sladkých dvacet let. Má záda dostala opravdu řádně zabrat a oblast bederní páteře mě opravdu hodně bolela. Manžel mě zná, ví, že jsem dříč a nevím, kdy přestat a vždycky se na mě za to zlobil a snažil se mě donutit, abych si alespoň pořídila nějaký pás, který mi záda zpevní  a tím se alespoň částečně ochráním před bolestí zad.

Já jsem se rozhodla, po posledním náročném víkendu na zahradě, že má asi pravdu, že je třeba s tím něco dělat a rozhodla jsem se pro bederní pás. Znám spoustu lidí, co si ho pořídili a byli s ním maximálně spokojeni.

Mezi výhody nošení bederního pásu patří pozitivní vliv tepla, působení přírodních materiálů. Vaše bederní páteř bude chráněna a navíc budete nuceni správně držet tělo a to aniž byste tomu museli věnovat nějak více pozornosti.

A navíc? Není třeba si objednávat bederní pás až v okamžik, kdy máte problém, jako jsem to udělala já, ale byla jsem upozorněna na to, že jde o perfektní prevenční prostředek. Takže teď už vím, že i když mě záda bolet nebudou, ale budu vědět, že budu vykonávat náročnější činnosti, rozhodně si svůj nový pás vezmu. Skvěle ho schovávám pod tričko, takže nikdo nevím, že vůbec nějaký pás mám, a díky tomu ho mohu nosit i do práce. Občas si ho beru i jen tak doma, když si chci pořádně zarelaxovat. Je velmi pohodlný a celkově se cítím dobře, když ho mám.

Za mě je to perfektní věc, na kterou bych už nikdy nedala dopustit. A myslím si, že když manžel dokopal mě k tomu, abych si ho objednala, tak pro změnu dokopu i já jeho k tomu, aby si ho pořídil. Doma se určitě neztratí. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   červen 2018

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA