Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jarní očista šatníku nedopadla vůbec dobře

Autor: Alena Matulová

22.03.2017 08:12

S příchodem letošního jara mi hlavou začala běhat myšlenka, že pořád nosím dokola jen to samé oblečení a že už je to vlastně nuda. Vždyť i moje okolí si začíná všímat, že střídám pořád tři stejná trička, dvoje džíny a dvě mikiny. Proto jsem se rozhodla na radikální očistu mé šatní skříně, která skrývá ještě kousky, které jsem nosila na střední škole - a to už je několik let zpátky.

V sobotu jsem se tedy odhodlala, otevřela skříň a hodlala se postavit výzvě. A to pořádné! Nikdy jsem nebyla pořádný člověk, u mě doma tak všude vládne chaos, nejhorší je to právě ve skříni. Oblečení zde leží páté přes deváté a já se v něm, světe div se, pořád vyznám. Začala jsem se tedy probírat jednotlivými kusy, postupně je třídila na tři hromádky - vyhodit, darovat, nechat.

Po dlouhých třech hodinách bylo hotovo. Když jsem se ohlédla za sebe, abych zjistila, jak na tom stav mé skříně vlastně je, spadla mi brada. Na kopečku, který jsem si měla nechat, se strachy klepala poslední tři trička a pár dalších kousků. Bylo toho ale málo, strašně málo. Takhle bych musela chodit 14 dní v jednom outfitu, abych ten druhý stihla vyprat. Tak to ne, takhle to nejde.

Nechala jsem oblečení ležet tak, jak se v ložnici nacházelo, a sedla jsem si k počítači. Mým cílem bylo utratit pracně vydělané peníze za dámská trička, která očividně nutně potřebuji. Nemusela jsem hledat dlouho, našla jsem jednu super stránku, kde mi do oka ihned padlo hned několik dámských triček. Líbila se mi jejich barva a zaujaly mě i vzory. Okamžitě mi přistály v košíku, společně s nimi pak ještě dalších kousků. Nemohla jsem se dočkat, až mi zboží dorazí.

Přišlo za pár dní. Nedočkavě jsem balíček otevřela a hned si objednané kousky vyzkoušela. Realita předčila mé očekávání, padly mi skvěle a vypadaly moc dobře. Teď již nikdo nemůže říci, že nosím pořád jedno a to samé dokola.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA