Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Sousedi nám otravovali život. Tak jsme jim zatli tipec!

Autor: Alena Matulová

23.03.2017 07:52

Bydlíme na okraji města, kde se kdysi dávno parcely prodávaly doslova za babku. Majitel tohoto místa byl hodně mazaný a vytvořil zde parcelu jednu vedle druhé. Ačkoli nám to na začátku bylo jedno, protože jsme viděli obrovskou úsporu financí, poslední dva roky zpátky našeho rozhodnutí žít právě tady hodně litujeme.

Za všechno mohou naši sousedé, kteří jsou natolik vlezlí, že máme kolikrát pocit, že s námi sedí u večeře nebo se večer dívají na televizi. Díky tomu, že jsou parcely na sobě nalepené a domy postavené kousek od sebe, vidí z jejich oken přímo do těch našich. A sledují vše, co se u nás šustne. A nám už to opravdu leze na nervy. Tak jsme si s manželem řekli dost.

Oba dva jsme věděli, že takhle už to dál nejde. Hledali jsme proto možnosti, jak se otravných pohledl zbavit a konečně tak mít soukromí, po kterém tolik toužíme. K našemu překvapení jsme zjistili, že možností je hned několik. Nám ale padly do oka látkové rolety, které především mě učarovaly prakticky okamžitě. Manžel byl sice chvilku proti, spojil si je totiž s těmi starými roletami, které měl před pár lety doma každý, ale když jsem mu ukázala, kolik existuje barevných variací, rázem změnil názor. Teď už jen vybrat ty pravé.

Rozhodování nám zabralo jen pár dní. Rozhodli jsme se vybrat do každého pokoje jiný typ, aby nám krásně ladily k ostatnímu vybavení. Našli jsme ideální kompromis, který vyhovoval nám oběma. Teď už jen stačilo rolety objednat.

Po pár dnech jsme je konečně měli doma. Na nic jsme nečekali a ihned je do interiéru nainstalovali. Od zvídavých sousedů už máme pokoj, skrze rolety nevidí vůbec nic. Konečně si můžeme užívat rodinného klidu, aniž by nám někdo cizí koukal až do talíře. Je to příjemná změna!Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA