Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na chalupu jsme si pořídili pracovní oděvy a nedáme na ně dopustit

Autor: Alena Matulová

18.04.2017 09:07

Již několik příspěvků, které jsem sem přidávala, se týkaly naší chalupy. Je to z důvodu, že tam trávíme opravdu maximum našeho volného času. Ačkoliv si asi řeknete, že když jezdíme na chalupu, tak máme parádní život, že pořád jen odpočíváme. Bohužel tomu tak zatím není. Chalupu jsme získali v poměrně špatném stavu a je na ní neustále co dělat. Součástí chalupy je poměrně velký pozemek se zahradou, který je třeba také udržovat. Zkrátka se tam nenudíme. Nicméně to stojí za to, protože i když postupnými krůčky, ale je tam vidět ten pokrok.

Našim neustálým problémem je však oblečení. Protože v obyčejných teplákách a mikině nám bývá zima. Když si vezmeme pořádnou teplou bundu a několik vrstev oblečení, tak se nám v tom špatně pohybuje. Dá se říci, že jsme tady v podstatě dotahávali věci, které už jsme normálně nechtěli nosit. A ačkoliv nám to zcela nevyhovovalo, nijak jsme to neřešili, až do dne, kdy se manželovi přimotala košile do řezačky. To jsem se opravdu vyděsila a on taky. Naštěstí se mu nic nestalo, každopádně to bylo o chlup. A byla to poslední kapka. Konečně jsme to začali řešit.

Manžel se hned, jak jsme se vrátili domu, vrhl k počítači a začal hledat pracovní oděvy. Ale to neznáte mého manžela, on když se pro něco nadchne, tak to pojme ve velkém. A toto také. Objednal pro každého z nás boty, kalhoty, trika s dlouhým rukávem, teplé mikiny a softshellové bundy. Úplně jsem zírala. Za pár dní nám přišel obrovský balík jen s tímto oblečením. Nejprve mi to přišlo až moc. Říkala jsem si, že toho nemusel objednávat tolik. Ale teď jsem za to ráda. Pohybuje se nám v tomto oblečení mnohem lépe, je pohodlné, vyrobeno z příjemného materiálu a navíc? Už nám není zima. K tomu jsme si vzali i několik rukavic, které se nám na zahradu náramně hodí.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA