Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Při zařizování bydlení byl rustikální nábytek jasnou volbou

Autor: Alena Matulová

19.04.2017 13:28

Když jsme s přítelem po pěti letech našeho vztahu kupovali náš společný byt, už jsem se nemohla dočkat, až si ho zařídíme k obrazu svému. Naši přátelé za námi několik týdnů chodili s tipy a nápady, které byly dle jejich názoru užitečné a mohly se nám hodit. Povětšinou ale přicházeli s tipy na stránky s moderním nábytkem, kterému já ani můj přítel příliš neholdujeme. O nábytku totiž máme trochu jinou představu a od našich přátel a okolí se v tomto ohledu lišíme.

Ačkoli jsme každý jejich nápad nadšeně odkývali, v duchu jsme si mysleli své a pomalu spřádali plány, jak a čím si své hnízdečko lásky vybavíme. Našim cílem byl rustikální nábytek, který nás oba okouzlil již před několika lety a okamžitě si získal čestné místo v našem srdci. Při zařizování bytečku jsme se tedy chtěli držet rustikálního stylu, který nás dokáže polaskat nejen na pohled, ale i na duši.

Vzhledem k tomu, že nikdo z našeho okruhu přátel nepřišel s typem na stránku, kde bychom mohli vkusný a kvalitní rustikální nábytek pořídit, museli jsme se do hledání pustit na vlastní pěst. Jednoho odpoledne jsme si tedy udělali čas, zasedli k notebooku a s jasnou představou v hlavě začali prohledávat internet. Netrvalo to ani tak dlouho a do oka nám padly stránky nabytekmasiv.cz,  které nabízely opravdu pěkný nábytek v rustikálním pojetí. Široká nabídka sortimentu nám udělala radost. Několik hodin jsme se prodírali nabídkou a nemohl se rozhodnout, které kousky si domů pořídíme. V ideálním případě bychom chtěli všechny. Nakonec jsme při první návštěvě těchto stránek objednali rustikální komodu, dva noční stolky, prosklenou vitrínu a v košíku nám skončil i televizní stolek.

Objednané zboží jsme měli doma do pár dní, ale i tak nám to připadalo jako věčnost. Jakmile jsme si pořízené kousky osahali a prohlédli pěkně zblízka, okamžitě jsme se shodli na tom, že u této rustikální sbírky rozhodně neskončíme. Určitě se plánujeme do eshopu vrátit!Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA