Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Z jednoho nákupu na internetu se stala rodinná tradice

Autor: Alena Matulová

19.04.2017 13:35

Blížil se den oslavy narozenin  mojí maminky a já pro ni stále neměla vhodný dárek. Letošní rok jsem si všechno nechala na poslední chvíli a to byla chyba. Nákup dárků jsem tak odložila až na poslední týden před oslavou a spoléhala na to, že si udělám výlet do města a něco pěkného tam pořídím. Moje takřka bezchybné plány však zkomplikovala nemoc, která mě na několik dní upoutala na lůžko. A co teď? Poslat pro dárek manžela nebo děti nepřipadalo v úvahu, zajisté by nepořídili nic pořádného. Už jsem začínala propadat panice a pomalu se směřovala s tím, že na oslavu narozenin mé drahé maminky přijdu s prázdnýma rukama.

Jednoho odpoledne moje starší dcera přišla s nápadem, že bychom mohli babičce dárek pořídit na internetu. Vysvětlila mi, jakožto naprostému internetovému laikovi, že nemusím nikam chodit a vše vyřídím pohodlně z domova. Řekla jsem si, proč to nezkusit, stejně mi žádná jiná možnost nezbývala.  Narazili jsme na stránky kidscool.cz, které nás zaujaly bohatým sortimentem, a dali jsme se do vybírání.

V první chvíli jsem se cítila jako Alenka v říši divů, všechny ty kategorie a rubriky pro mě byly zcela nové, ale dcera se naštěstí orientovala velice snadno a rychle. Velmi mě nadchlo rozmanité množství zboží a přiznám se, že jsem nevěděla, co vybrat dříve. Nakonec jsme s dcerou vybrali krásné povlečení, které nám okamžitě padlo do oka a otázka dárku pro babičku tak byla rázem vyřešená.  Stačilo jen zboží zaplatit a nedočkavě čekat, kdy dorazí.

Pošťák s balíčkem zvonil u našich dveří o několik dní později. Byla jsem ráda, že se doručení stihlo ještě před oslavou. Dáreček jsem zabalila a v den D sklidil u mojí maminky obrovský úspěch. Od toho dne jsme z nakupování dárků udělali rodinnou tradici. A to nejen co se týče dárků k narozeninám. Pokaždé se rádi vracíme na eshop kidscool.cz, který mi v potřebné chvíli vytrhl trn z paty.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA