Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Elektronická cigareta: Dárek pro našeho syna

Autor: Alena Matulová

01.05.2017 10:34

Ať se nám to líbí nebo ne, náš malý Honzíček už není tak malý. Už dlouhou dobu pracuje, žije se svojí přítelkyní. Každopádně jsme vděční s manželem za to, jak skvělý vztah máme. No a jeho 25 narozeniny se nezadržitelným tempem blížili a my nevěděli, co mu koupit. Rozhodli jsme se, že mu dáme do obálky peníze, protože peníze se vždycky hodí, každopádně jsme mu chtěli dát i nějaký dárek, protože peníze jsou dost neosobní.

Nejprve jsme vymysleli dárkový koš, stále to však nebylo ono. A pak manžel přišel s tím, že bychom mu mohli pořídit elektronickou cigaretu. Protože je Honza dost silný kuřák a nezadržitelným tempem se blíží platnost zákonu, kdy se nebude moct v barech ani restauracích kouřit, řekli jsme si, že je to super nápad. Navštívili jsme e-shop s elektronickými cigaretami a vybrali jsme opravdu elegantní černou cigaretu ve střední cenové relaci. Výběr byl opravdu bohatý. Nicméně my jsme měli jasno, chtěli jsme nějakou, který bude tak trochu i módním doplňkem a nebude nijak extra výrazná. K tomu jsme mu rovnou objednali i několik náplní, řekli jsme si, že si je aspoň ozkouší a pak už si nakoupí tu, co mu bude nejvíce vyhovovat. Než jsme se nadáli, tak nám cigareta přišla domů a za týden jsme pak jeli k mladým na narozeninovou oslavu.

No a výsledek? Oslava byla skvělá. Natálie – přítelkyně Honzy připravila skvělé občerstvení, my jsme přinesli víno a strávili jsme skvělý večer. Honza byl dost překvapený, každopádně mu to dost zachutnalo a já upřímně doufám, že s klasickými cigaretami skoncuje jednou pro vždy. Neboť jsem četla hodně zkušeností s elektronickými cigaretami a mnoho lidí právě díky nim omezili kouření klasických cigaret na minimum nebo úplně. A docela doufám, že tohle bude i Honzy případ. I když chápu, že to musí být těžké, ale doufám, že si na ně zvykne tak, jako jiní lidé. 



Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA