Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Pracovní oděvy a naše zkušenosti s nimi

Autor: Alena Matulová

15.05.2017 11:01

Jaro už je konečně pořádně tady a to znamená co? Že naše sezóna bude v plném proudu. Všichni zahrádkáři, chalupáři a chataři jistě vědí, o čem mluvím. Konečně nám počasí přeje na to, abychom se vrhli pořádně na to, co jsme celou zimu zanedbávali. Jsou to naše milované zahrádky, záhonky, udržování stromu, živých plotů, péče o chatu či chalupu a mnoho dalšího.

Již několikrát jsem Vám zde psala, s čím jsme se na naší chalupě setkali, a co vše tam tak porůznu předěláváme a dáváme do přijatelného stavu. Mám pocit, že tento koloběh nikdy neskončí. Vždycky bude potřeba něco udělat.

Před nějakou dobou jsme si pořídili pracovní oděvy, ze kterých jsme byli nadšeni. Nejen, že jsme spokojeni s kvalitou materiálu, ale i celkovým vypracováním. Velmi pohodlně se nám pracuje a celkově pohybuje. Protože nás čeká práce na chalupě snad každý víkend až do začátku zimy, rozhodli jsme se, že nebude od věci si pořídit ještě náhradní.

Velmi jsme byli spokojeni s jedním e-shopem, který se přímo zaměřuje na prodej pracovních oděvů, rukavic, obuvi a pomůcek, nebylo co řešit. Rovnou jsme zamířili s manželem na tyto stránky. A zase jsme se nechali unést a trošku rozvášnili. Manžel si velmi v práci oblíbil montérkové kombinézy, proto pro něj byla jasnou volbou montérková kombinéza. Já jsem si objednala červené, klasické montérky s laclem. Vyhovuje mi na nich zaprvé pohodlnost, ale zároveň i mnoho kapes. K tomu jsme si oba vybrali fleecovou mikinu, protože jsou příjemné na nošení a kolikrát si ji na sebe vezmu i jen tak doma k televizi, aby mi bylo tepleji. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na pracovní rukavice (jako bychom jich měli málo). Ale tak nějak jsme zastánci toho, že rukavic není nikdy dost. Takže nám pak domu přišel zase pořádný balík. Vzhledem k tomu, že nám to udělá radost a zároveň to potřebujeme, neřešili jsme to nijak víc a měli z toho prostě jen tu radost a žádné výčitky.

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA