Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

WC sedátko vše usnadnilo

Autor: Alena Matulová

13.07.2017 08:29

Přiznávám se, že teď poslední dobou jsme neměli moc s manželem čas jezdit za mými rodiči na vesnici na návštěvu. Tak nějak nám pokaždé do toho něco vlezlo, nebo jsme tam jen přibrzdili na otočku a hned jeli. Zkrátka jsem se nenamáhala dostatečně, abych ten volný čas našla a odpoledne tam i s rodinou strávila. Každopádně teď nedávno se nám to podařilo a vlastně jsem ze sebe byla ještě víc zklamaná.

Najednou jsme zjistili, že ačkoliv neuběhla pro nás zdánlivě tak dlouhá doba, pro ně ano. A pak když jsme je pozorovali, zjistili jsme, že klasické činnosti již nezvládají tak hladce. Že jim vše trvá mnohem déle, než dříve. Že neustále hekají a občas se musejí prostě posadit, protože nohy už jim nesloží tak dobře. Samozřejmě jsou to klasické příznaky, které senioři mívají, ale my jsme se rozhodli, že jim to maximálně usnadníme. Potom, co jsme je začali navštěvovat opravdu pravidelně, jsme si všimli, že nejvíce skuhrají, když chodí na WC. Zřejmě pro ně bylo WC nevyhovující. Chtěli jsme to začít okamžitě řešit a pořídit jim nové, o tom samozřejmě nechtěli slyšet. Proto jsme se rozhodli vyřešit to alespoň částečně po svém.

Máme jeden oblíbený e-shop, ve kterém pravidelně nakupujeme veškeré vybavení do koupelny. Vzhledem k tomu, že zásadně nesouhlasili s novým záchodem, rozhodli jsme se pro WC sedátko. Na tomto e-shopu mají bohatou nabídku WC sedátek. Já jsem však měla jasnou představu, proto to netrvalo dlouho a sedátko jsem objednala.

Teď už mají sedátko nainstalované na jejich stávající toaletě a nemohou si ho vynachválit. A s klidným srdcem mohu říct, že jsme všichni spokojeni. Jim se lépe dosedá na toaletu. A já a moje rodina máme alespoň trošku lepší pocit z toho, že jsme jim pomohli. Ale tím jsme samozřejmě neskončili. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA