Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Díky nové koupelně si dokážu perfektně odpočinout

Autor: Alena Matulová

12.09.2017 08:21

Každá žena má jistě nějaký sen, co se týká bydlení. U některé je to nová kuchyně, u jiné velký bazén a mým snem byla luxusní koupelna.  A vzhledem k tomu, že jsme měli k dispozici jisté volné finanční prostředky a já mám skvělého manžela, který se rozhodl nezahálet a vrhnul se do toho po hlavě. Vzhledem k tomu, že je velmi zručný, rozhodl se, že koupelnu udělá sám za pomoci kamaráda a já se nestačila divit.

Jeden den večer mě vytáhl už z postele, sedli jsme si k počítači a já měla okamžitě vybrat, jakou bych chtěla vanu nebo jestli snad raději sprchový kout, typ záchodu, umyvadlo, no zkrátka úplně veškeré vybavení do koupelny. Jeho neuvěřitelného nadšení jsem se však velmi rychle chytla a tak jsme seděli snad do 2 do rána, ale všechno jsme vybrali. Pamatuji se, že pak ten další den v práci byl velmi náročný, ale stálo to za to.

No a než jsem se nadála, tak už jsme měli všechno potřebné doma a manžel s kamarádem finišovali. A já se nemohla dočkat. Ale dočkala. Byl jednou takhle pátek a já přišla klasicky z práce po 16 hodině a manžel už mě vyhlížel. Což se běžně neděje. Hned ve dveřích mi zavázal oči a dovedl mě ke koupelně. Otevřel dveře, a když jsme stáli uvnitř, šátek mi sundal.

Přiznám se, byla jsem dojatá štěstím. Přesně takovou koupelnu jsem si vždy přála a teď byla u nás doma. Perfektní vana s masážním systémem, krásně sladěné barvy, všechno bylo tak perfektní. Upřímně od té doby trávím v koupelně ještě mnohem víc času než dřív. Ale opravdu si tam dokážu krásně odpočinout. Ta vana je zkrátka perfektní. Všechno je perfektní. A nikdy bych na to nedala dopustit. Ačkoliv máme koupelnu s toaletou propojenou, je to velmi zajímavě vyřešené a přesně takhle se mi to líbí a rozhodně bych neměnila.

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA