Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak nás nábytek z masivu svedl dohromady

Autor: Alena Matulová

22.09.2017 08:43

Už pár let pracuji v jedné firmě na pozici asistentky ředitele. Svou práci mám ráda, je dobře placená a její náplň mě baví. Poměrně vysoké finanční ohodnocení mi navíc umožnilo koupit si menší byteček, který jsem si chtěla postupně zařizovat k obrazu svému. Nespěchala jsem, bydlela jsem sama a tak jsem si své bydlení chtěla vyšperkovat.

Jednou odpoledne jsem s notebookem seděla v kavárně, pila oblíbené latté a prohlížela e-shopy s nábytkem. Ještě jsem neměla jasnou představu, ale něco málo se mi již v hlavě rýsovalo. Z prohlížení krásných kousků mě vytrhl kolega Pavel, který se mě ptal, jestli si může přisednout, protože v kavárně nebylo už žádné volné místo. Pavel byl fajn, pracoval na stejném patře jako já, často jsme se v práci vídali a byl mi sympatický. Byla bych blázen, kdybych ho odmítla.

Pavel si přisedl a hned se zajímal, co hledám. Vysvětlila jsem mu, že si zařizuji byt a on se ujal slova i mého notebooku. Ukázal mi jednu stránku, kde nabízí kvalitní nábytek z masivu za rozumné peníze. Ihned se mi zalíbila masivní komoda i stolek pod televizi, neodolala jsem ani vitríně a jedné menší skříňce. Pavel tam taky objednával a nemůže si stěžovat. Dovolila jsem mu, aby mi s výběrem pomohl. Jenže bylo už pozdě, tak jsme se domluvili, že se tady sejdeme i zítra po práci a vše dořešíme.

Nakonec jsem se s Pavlem v kavárně scházela celý týden. Prohlíželi jsme společně nabídku e-shopu, vybírali jsme, jaké kousky by se mi líbily a jaké zase ne a společné rozjímání nad nábytkem z masivu udělalo své. V pátek večer skončil Pavel u mě doma na skleničce vína, protože kafe jsme už měli oba plné zuby.

Nakonec jsme vybrali několik kousků, které jsem si objednala. Kromě nábytku, který dorazil za několik dní, bylo u mě doma ještě něco nového: Pavel totiž začal chodit čím dál častěji a nakonec jsme to dali dohromady. Dávám to za vinu masivnímu nábytku, nad kterým jsme strávili tolik hodin.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA