Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Reflexní vesty jsou nepostradatelnou součástí každého dne

Autor: Alena Matulová

25.09.2017 10:05

Pracuji v opravdu velké nadnárodní společnosti zaměřující se na oblast automotive. Působím již pátým rokem na personálním oddělení, kde je nás dohromady pět. Já osobně mám nestarosti hlavně provozní věci, což se týká samotné komunikace s jednotlivými mistry ve výrobě, kontrola příchodu zaměstnanců, objednávání pravidelných lékařských prohlídek, objednávání pracovních oděvů a mnoho, mnoho dalšího. Nicméně ačkoliv mám pro někoho klasickou kancelářskou práci, velkou část dne trávím i ve výrobě. Proto musí být součástí mého oblečení i reflexní vesta a pracovní boty s ocelovou špičkou. Tímto naštěstí já končím, jinak naši zaměstnanci samozřejmě standardně nosí i montérky a pracovní trika.

Vzhledem k tomu, že mám na starosti to vše, co jsem výše zmínila, musím mít v záloze prodejce ochranných pracovních pomůcek, oděvů a obuvi, na kterého se mohu spolehnout a když budu potřebovat, vždy se na něj budu moci obrátit a v nejkratší době mi dodá vše potřebné v nejvyšší kvalitě. Nejprve jsme se při své zcela první objednávce spálila, nicméně posléze jsem objednala z jiného e-shopu než prvně a byla jsem nadšená. Nejen z rychlosti zpracování objednávky, ale i celkové ochoty a kvality jednotlivých kusů oděvů i obuvi.

Bude to tak týden, co jsem zjistila, že máme nedostatek reflexních vest, proto jsem neváhala, ihned jsem si našla můj oblíbený e-shop a objednala je. Samozřejmě jsem si prohlédla i nabídku oděvů a neodolala jsem bundám a montérovým kombinézám. Úplně jsem si představila svého manžela, jakou by měl z toho radost. V listopadu bude mít narozeniny, tak už aspoň nebudu muset nic vymýšlet. Jinak celá objednávka mi dneska přišla a opět bylo vše v maximálním pořádku. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA