Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Moderní kuchyně rozzářila můj byt

Autor: Alena Matulová

10.11.2017 10:06

Už odmalička mě to strašně táhlo k vaření. Neustále jsem se mamince pletla pod nohy a vyžadovala, abych jí mohla při vaření, pečení a jiných kulinářských dovednostech pomáhat. Jakmile se ze mě stal plnohodnotný parťák, společné vaření jsme si s maminkou užívaly. Následně jsem otěže převzala já, dala jsem se na oblíbený obor a vaření se věnovala ve volném čase. Láska k němu ve mně přetrvává do dnes, kdy už sice bydlím ve svém vlastním bytě, ale ráda si čas od času zajdu něco ukuchtit společně s mamkou.

Bydlím ve starším panelovém bytečku, jehož vybavení je původní. A to včetně kuchyně, takže si určitě umíte představit, jak taková paneláková kuchyně vypadá. Není to nic moc na pohled, a co se týče praktičnosti, představovala bych si něco jiného. Už dlouho básním a tajně sním o nové kuchyni, která by byla nejen krásná po stránce designu, ale i úžasně praktická a funkční. Zkrátka taková moderní kuchyně se vším všudy. To by byl můj splněný sen.

Jednoho dne jsem se opět dala do vaření, kdy se vždycky plně ponořím do tohohle umění a nevnímám svět. Tvrdé probuzení a návrat zpět do reality ale způsobily ulomená dvířka na spodní lince, která mi přistála na palci u nohy. Nadávky vystřídaly bolest a okamžité rozhodnutí, že takhle to dál nejde. Byla jsem odhodlaná utratit všechny naspořené finance za pořízení nové kuchyně. A to hned teď.

Na internetu jsem dle recenzí a doporučení od zákazníků přede mnou narazila na stránky kuchyne-pavlik.cz, kde mimo jiné nabízeli přesně to, co jsem hledala: špičkové moderní kuchyně s prvotřídním vybavením a estetickou stránkou, ze které až zrak přecházel. A bylo rozhodnuto, okamžitě jsem zajistila vše potřebné a těšila se na tu velkou změnu.

Šikovní pánové mi pár dní na to začali montovat mou kuchyni snů. Bylo úžasné sledovat, jak jim jde práce od ruky a ještě úžasnější bylo si představovat, jak budu v nové kuchyni kouzlit s jídlem. Za chvíli bylo hotovo, kuchyně stála na místě a mě začala nová životní kapitola. Moderní kuchyně rozzářila nejen můj byteček, ale i moje srdce.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA