Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Maminka letos pod stromečkem najde vytoužený kávovar

Autor: Alena Matulová

07.12.2017 09:21

Jestli někdo miluje kávu každou buňkou těla, pak je to jednoznačně moje maminka. Ta si na kvalitní kávě opravdu potrpí a jen tak něčím jí neopijete. Když jede na dovolenou, místo památek se zajímá o místní kavárny a kavárničky, kde si bude moci dát svoji oblíbenou kávu. Když jsme se letos zamysleli nad dárky k Vánocům, u maminky bylo rozhodnuto okamžitě: dostane kávovar!

V první chvíli to vypadalo jednoduše, když jsme se ale podívali na nabídku, klesla nám brada údivem. Já ani manžel jsme nečekali, že je sortiment tak pestrý! Nenechali jsme se ale odradit a rozhodli se, že na stránkách elektro-star.cz najdeme ten pravý kávovar, který maminčiny chutě i požadavky dokáže hravě uspokojit.

V přehledném sortimentu, který já osobně oceňuji, protože to šetří spoustu času, jsme jich našli hned několik. Lišily se cenou, velikostí i funkcemi, takže nás čekal úkol projít jednotlivé modely, přečíst si o jejich dovednostech, porovnat recenze. Nakonec jsme vybrali jeden kávovar značky Krups, který mě i manžela přesvědčil o tom, že bude tou nejlepší volbou. Zaujal nás především svým netradičním designem, a jelikož i moje maminka často působí jako podivín, zdál se mi pro ni naprosto ideální.

Jakmile nám kávovar skončil v košíku a my potvrdili objednávku, nezbývalo nám než čekat, až dorazí. Jelikož dárky nejraději řešíme s předstihem, měli jsme jej doma už před koncem října. A víte co? Mě i manžela kávovar pro maminku natolik nadchl, že jsme se rozhodli také si jeden objednat. Já jsem se na první pohled zamilovala do jeho vzhledu, který je minimalistický a v kuchyni se bude báječně vyjímat. Kávovat Krups si tak pod stromečkem rozbalí nejen moje maminka, ale nakonec i my s manželem. A už se nemůžeme dočkat!Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA