Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Laboratorní ultrazvukové čističky pro nás byly v práci ten nejlepší dárek

Autor: Alena Matulová

08.12.2017 13:31

Už to bude pár let, co pracuji v jedné výzkumné laboratoři. Kvůli podepsané mlčenlivosti nesmím příliš specifikovat, čím se vlastně zabýváme. Nicméně Vám můžu říct, že jsme již několik měsíců žádali, aby nám vedení pořídilo laboratorní ultrazvukové čističky, které nám měly velmi usnadnit a ve finále vlastně zefektivnit veškeré vykonávané činnosti.

Laboratorní ultrazvukové čističky jsou přístroje různých velikostí, které velmi efektivně odstraňují mastnoty a nečistoty z předmětů do nich vložených. Tento způsob čištění je nejen velmi účinný, ale zároveň i šetrný, což my potřebujeme. Manuální čištění, které jsme doposud provozovali, nejen že vždycky neodstranilo veškeré nečistoty, ale zároveň se kolikrát stalo, že jsme silou daný předmět mechanicky poškodili, což byl problém.

Ačkoliv jsme již několikrát naše vedení žádali o tyto čističky, nikdy se tak nastalo až teď. Zřejmě nám vedení chtělo udělat radost až skoro na Vánoce, nicméně se povedlo. Tak nějak jsme se všichni už s myšlenkou, že tyto pomocníky dostaneme, rozloučili. Samozřejmě, že ne vždy jsou k dispozici volné finanční prostředky na investování. Tato investice se však na sto procent vyplatila a ještě vyplatí.

Zatím je to necelý týden, co čističku v práci máme a nemůžeme si ji vynachválit. Dokonce jsem začala uvažovat i nad tím, že bych samozřejmě v menším provedení pořídila ultrazvukovou čističku domů. Četla jsem si na internetu nejrůznější recenze a zkušenosti a co jsem tak vypozorovala, je to zcela běžná věc, mít takovou čističku domu. Asi to pojmu formou rodinného daru po stromeček. Ve finále by to byl opravdu dárek pro nás všechny. A já osobně mám takové praktické dárky ráda, protože je člověk využije a usnadní mu práci. 
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA