Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

19. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dárek pro manžela jsem pojala po svém ve formě adaptéru k autorádiu

Autor: Alena Matulová

11.12.2017 14:24

Vánoce se blíží a to šílenství tak nějak padlo i na mě. Samozřejmě už mám za sebou velký vánoční úklid a včera jsem dopekla poslední cukroví. Teď už jen vše slepit a ozdobit. Za týden ještě dodělám dva druhy nepečeného a budu mít hotovo. To, co my však lámalo hlavu nejvíce, nebylo cukroví, ani přípravy na vánoční úklid nebo výzdoba, ale dárky a to hlavně pro mého manžela. Člověk by řekl, že když jsme spolu už tolik let, že budu mít jasno a bude to pro mě hračka mu něco koupit. Ale ne, nebyla.

Zoufale jsem prohledávala internetové obchody, pročítala si nejrůznější ženské diskuze, ale tak nějak nic na mého manžela nesedělo. Protože jako vánočním pyžamem se sobem bych mu radost fakt neudělala. No a pak mě to i začalo docela unavovat, číst takové komentáře, protože to byla upřímně ztráta času.

Proto jsem se rozhodla, že si prostě jeho zájmy a záliby vypíšu na papír a od toho se odpíchnu. No a tak jsem udělala. A vesměs mi z toho vyšlo, že jeho největším zájmem je jízda a péče o jeho auto. Zvažovala jsem samozřejmě už zakoupení nějakého poukazu na jízdu v super sporťáku, ale to dostal už minulý rok a tak mi přišlo blbé, abych mu dala téměř ten samý dárek.

 

Nicméně jsem se začala zaměřovat na vybavování do aut a nejvíce mi do oka padl e-shop s adaptéry k autorádiu. Protože už si mnohokrát stěžoval, že to jeho rádio nemá žádné funkce, ale nechce ho vyměnit, protože se jedná o originál a zkrátka se mu líbí. No, a když jsem si tak pročítala, co takový adaptér umí, měla jsem jasno. Hned další den jsem prozkoumala to jeho autorádio, abych věděla přesný typ, a adaptér jsem objednala. Teď už ho mám samozřejmě zabalený a nemůžu se dočkat jeho reakce. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA