Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

12. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Adaptéry k autorádiu se staly ideálním dárkem pro muže i syna

Autor: Alena Matulová

03.01.2018 09:51

Ho, ho, ho… No a Vánoce jsou za námi. Ty svátky, které miluji ze všech nejvíce. Provoněná domácnost cukrovím a vánočkou, ozdobená jedlička v obývacím pokoji, jmelí připevněné u lustru, světýlka obmotaná kolem zábradlí terasy, v televizi pohádky, v rádiu koledy a na stole zapálené svíčky adventního věnce. Ta atmosféra a strávené chvíle s rodinou jsou zkrátka k nezaplacení.

Tak jako každý rok jsem začala řešit nakupování dárečku už cca dva měsíce před dnem D. Nicméně i tak jsem na poslední chvíli řešila dárek pro manžela a syna. Samozřejmě jsem měla nějaké drobnosti, ale potřebovala jsem něco pořádného. Protože jsem byla trošku zoufalá, rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Nejprve jsem tedy projížděla nejrůznější ženské diskuze, kde byly dárky pro muže tématem číslo jedna. Pročítala jsem si nápady a tipy žen ze všech koutů republiky. Nic z toho my však nepadlo do oka. Proto jsem si domluvila kafe se švagrem a jen tajně doufala, že mě nezklame. A nezklamal.

Jen co jsme si objednali a já mu řekla své trápení, uklidnil mě tím, že vlastně počítal s tím, že budu chtít pomoct a proto měl už nějaké nápady. Vytáhl tablet a začal mi ukazovat, co že to vlastně už vymyslel. Nápadů měl více, ale mě nejvíce utkvěly v hlavě adaptéry k autorádiu. Každý máme v rodině své vlastní auto a to by nebyl den, aby si syn nestěžoval na něco ve svém autě, které zdědil po mně. Nebo aby manžel nenadával na dopravu po Praze, když jel z práce domů a množství nepřijatých hovorů, které nestihl vyřídit.

Vzhledem k tomu, že ty adaptéry umožňují připojení telefonu, USB i SD karty, bylo mi jasné, že tím zaboduju o obou dvou. Neváhala jsem a ihned jsem švagra požádala, aby mi je objednal, nebylo na co čekat, protože v té chvíli bylo pár dní do Vánoc. No nicméně vše se s přehledem stihlo, adaptéry přišly v čas a ti moji kluci měli ještě větší radost, než jsem vůbec doufala. 
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA