Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Babička byla ze zdravotní obuvi nadšená

Autor: Alena Matulová

18.01.2018 14:14

Člověk si řekne, že když už skončily Vánoce a období davového nakupování dárků, že budete mít chvilku klid. Není to tak, když máte rodinné členy, kteří mají narozeniny v lednu. Tak jako naše babička Libuška. Minulý týden měla osmdesáte narozeniny. To znamená, že to nemůžete odfláknout flaškou vína nebo bonboškou.

S celou rodinou jsme se sešli u nás na kafčo a začali jsme řešit, co jí vlastně pořídíme. Sestřenka přišla se skvělým nápadem, kterým jsou lázně. I když už má babička svůj věk, je čipera a nebojí se měnit prostředí. V ten moment jsem si dost odfoukla, protože hlavní dárek jsme měli v podstatě z krku. Sestřenka si to vzala do vlastní režie, takže se hned další den pustila do vyřizování a my jsme akorát finančně přispěli. Nicméně stále jsme museli vymyslet nějaký dárek jenom za nás.

S manželem jsme si lámali hlavu s tím, co jí vlastně teda pořídit. Rozhodli jsme se, že koupíme něco praktického, co jen tak někam nezastrčí, ale naplno to využije. Vyhledali jsme si na internetu e-shop jedné lékárny, která nabízela v podstatě úplně všechno, na co si vzpomenete. Od čajů, léků bez předpisu, až po kosmetiku. Nás nejvíce zaujala zdravotní obuv. I přesto, že je na svůj věk velmi fit, tu a tam si stěžuje na bolest, zad, kloubů a tak. S čímž by jí právě zdravotní obuv mohla pomoct.

Ihned jsem se k ní pozvala na návštěvu a v chodbě nenápadně okoukla její obuv, která byla v kritickém stavu a měla jsem jasno. Hned doma jsem sedla k počítači a zdravotní botky jí objednala. Za pár dní mi volal kurýr a doručil mi je do práce. Já jsem je ihned zabalila a s velkým očekáváním se těšila na den D, který se konal další víkend. Na oslavu se sjelo celé příbuzenstvo a musím vám říct, že to bylo opravdu ve velkém. Když si rozbalila poukaz, tak hned začala šílit, že jsme se zbláznili, taková škoda peněz, no jistě to znáte. Nicméně na ní bylo vidět, že má opravdovou radost. Zdravotní obuv pochválila a hned si jí nazula a ten den z ní ani nevylezla. Celá oslava se vydařila a babička byla nadšená. 
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA