Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Originální šperk, který není jen módním doplňkem

Autor: Alena Matulová

23.01.2018 11:32

Tak Vánoce jsou už opravdu úspěšně za námi, veškerý chaos jsme zvládli docela s přehledem a teď začalo takové to nakupování oblečení a doplňků. Každý člen naší rodiny dostal od babiček a dědečků v obálkách korunky, protože zkrátka nevěděli, co nám dát. Takže jsme vyrazili již v půlce ledna do nákupních center, ale musí vám být jasné, že se tam nedalo hnout. Tento nápad jsme samozřejmě neměli jenom mi, ale i půlku republiky.

Manžel i děti si něco málo vybrali, ale čekali jsme, že přijedeme s větším úlovkem. Já jsem byla tak zdrcená z těch lidí, kterých o Vánoce tedy fakt neubylo, že jsem si pořídila jednu halenku v akci a tím jsem začala, ale zároveň i skončila. Rozhodla jsem se, že poohlédnu po něčem na internetu. Hodně jsem už předtím uvažovala o originálních špercích. Začala jsem pátrat na internetu a zprvu jsem nalézala jen takové ty obyčejné řetízky a náramky, což jsem nechtěla.

Nicméně jsem to nevzdala a hledala dál. Narazila jsem na jeden velmi zajímavý web. Dočetla jsem se tam spousty informací o jednotlivých znameních zvěrokruhu a různých kamenech od Achátu, Ametystu, Jaspisu, Kyanitu až po Perly a tak dále. Zjistila jsem, který kámen se hodí právě k mému znamení, a věděla jsem, že si ho musím pořídit. Součástí webu je však i e-shop s ručně vyráběnými náhrdelníky, jichž součástí jsou právě tyto kameny. A v ten moment jsem měla jasno. Okamžitě mě zaujal jeden naprosto originální náhrdelník. Nebylo nad čím váhat. Okamžitě jsem objednala.

Teď už ho mám doma a každý den jsem ho zatím měla. To víte, že jsem se bála, jestli to nebude trošku moc, jestli se mi bude hodit ke každému outfitu do práce, ale je to úplně v pohodě. Pěkně rozzáří můj oděv a zároveň mě nabíjí pozitivní energií. A přesně to jsem potřebovala. Neměnila bych. 
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA