Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

12. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Je důležité dělat radost sama sobě, třeba i ručně vyráběným šperkem

Autor: Alena Matulová

02.03.2018 13:27

Jsem velkým zastáncem toho, že je samozřejmě důležité rozdávat radost kolem sebe a dobíjet pozitivní energií své blízké, ale zároveň si ráda udělám den jen sama pro sebe a pořídím si něco pěkného, z čeho se pak můžu radovat.

Proč, ale o tom píšu? Ráda bych se Vám něčím pochlubila. Manžel byl v úterý, tak jako každý týden, na fotbalovém tréninku, děti už byly uložené a já jsem začala jen tak z nudy brouzdat na internetu. Přečetla jsem si, co je nového u nás i ve světě, zjistila svůj horoskop na tento týden a pak jsem vlastně docela náhodou narazila na jeden menší, ale velmi zajímavý web, týkající se znamení zvěrokruhu, kamenů a tak.

No vzhledem k tomu, že já na takovéhle věci jsem, ihned jsem se začetla. Součástí webu je i e-shop s náhrdelníky z drahých kamenů. Musím vám říct, že tyto náhrdelníky mě učarovali. V zajímavých článcích jsem zjistila, podle čeho vlastně vybrat vhodný náhrdelník. A že tyto náhrdelníky nejsou jen tak obyčejné šperky. Kameny jsou naplněny pozitivní energií a každý kámen se hodí k jinému znamení.

Zkrátka jsem neodolala a jeden jsem si také objednala. K mému znamení se hodí ametyst, navíc i samotný náhrdelník si mě získal, proto nebylo co řešit. Pochválit musím opravdu rychlé vyřízení objednávky. Za pár dní mi pošta přivezla malý balíček a já ho hned dychtivě rozbalila. A musím vám říct, že to byla láska na první pohled. Náhrdelník vypadal ještě mnohem lépe než na fotografii. Odteď ho sundávám snad jen na koupání. Ideálně se mi hodí jak do práce, tak i společenskému outfitu. Navíc se cítím opravdu skvěle, protože ten kámen má opravdu něco do sebe. Doporučuji. Já mám mnohem raději takový typ šperků, než předražené šperky, u kterých platíte jenom za značku. A to já osobně nemám ráda.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA