Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

25. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvukové čističky: Pomocník doma i v dílně

Autor: Alena Matulová

02.05.2018 07:45

Už je to nějaký ten pátek, co jsme dostali s manželem ultrazvukovou čističku do domácnosti. Protože jsme se s ní do té doby nikdo z nás nesetkal, byli jsme popravdě trošku obezřetní a opatrní. Takže jestli si myslíte, že jsme ji hned akčně začali další den zkoušet, tak jste na omylu. I když to teď zpětně teda nechápu.

Jak jsme si k ní teda našli cestu? No začali jsme vyhledáváním na internetu. Zadali jsme ultrazvukové čističky a jejich využití a čekali jsme, co na nás vyskočí. Našli jsme hned několik zajímavých článků, ale i vlastních zkušeností jiných majitelů. Zjistili jsme, že jejich využití je mnohem širší, než jsme se vlastně domnívali. Zároveň jsme se ujistili i v tom, co vlastně do té naší čističky můžeme vkládat a čistit.

Díky tomu, že jsme si rozšířili naše obzory, a vlastně i změnili pohled na celý tento specifický přístroj, nic již nebránilo tomu, abychom ho vyzkoušeli. Začali jsme menšími věcmi, jako byli šperky, příbory a tak. Nevěřila jsem svým očím. Čištění probíhalo tiše, zároveň rychle a účinně a maximálně šetrně. Veřejně se přiznávám, že jsem byla opravdu překvapená a od této chvíle nedám na čističku dopustit. A to nejen já, ale i můj manžel, který má u nás na dvoře udělanou menší dílnu. Zjistili jsme, že si hravě poradí se znečištěným nářadím nebo součástkami.

Dovoluji si tvrdit, že je tento šikovný přístroj nepostradatelným pomocníkem v naší domácnosti a to nejen pro mě, ale i pro mého manžela. Jeho obsluha je velmi jednoduchá a údržba taktéž. Starší dcera, která se již aktivně také zapojuje do úklidu, zvládá ultrazvukovou čističku obsluhovat. Naučila se s ní takřka okamžitě.

Již jsme s manželem plánovali, že takovou čističku pořídíme i tchánovi s tchyní, protože se opravdu vyplatí ji mít doma, i když jsem tomu na začátku nevěřila.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA