Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Online nakupování sebou nese řadu výhod a těch si cením

Autor: Alena Matulová

20.06.2018 11:40

Přiznám se, že mám obecně nakupování dost ráda. Vždycky jsem si ráda udělala hezké odpoledne s kamarádkou, kdy jsme si zašly na kávičku a spojily to s nákupem nějakých pěkných kousků oblečení. Ale nešlo jen oblečení. Ráda chodím nakupovat i vybavení do domu nebo třeba potraviny. Zkrátka celkově.

Nicméně hodně se toho změnilo, když se nám narodila první a pak i druhá dcera. Času i energie bylo najednou nějak opravdu málo a člověk nemá jen tak náladu jet na celý den nakupovat. Vždycky si představím, jak bych sebou musela zabalit strašně moc věcí a už jenom ta představa mě vysiluje. Nic to však nezměnilo na tom, že zaprvé mě to nakupování samotné baví a hlavně jak holky rostou, tak porůznu musíme pořizovat nové věci.

S kamarádkou jsme to takhle jednou řešily, když za mnou přijela na návštěvu a dala mi tip na online nákupní galerii. To bych nebyla já, abych ji hned ve volné chvilce ne navštívila a byla jsem velmi mile překvapená bohatou nabídkou. Našla jsem tam opravdu všechno na jednom místě. Od povlečení, přikrývek a polštářů, dek, až po hračky. Od všeho velmi zajímavý výběr.

Nikdy jsem nebyla proti tomu objednávat na internetu, na druhou stranu jsem však nechtěla platit několik poštovných, když jsem vybírala na různých e-shopech. Tento problém však nákupní galerie zcela odmazává. Poštovné zaplatím jenom jedno a kamarádka mě sama upozornila na to, že již kolikrát vychytala akci, při které bylo poštovné zdarma.

Dala jsem si na čas, v klidu jsem si prohlédla jednotlivé kategorie a neodolala jsem a hned jsem něco domů objednala. Objednávku jsem dokončila a čekala na její vyřízení. K mému úžasu vše proběhlo velmi rychle, což jsem ani nedoufala. A za pár dní jsem se mohla těšit z doručeného balíčku. Vše dorazilo v pořádku a ve kvalitě, kterou slibovali. Rozhodně jsem možností online nákupní galerie nevyužila naposledy.  
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA