Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

25. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Všechno vybavení na vodu jsme pořídili pohodlně online

Autor: Alena Matulová

31.07.2018 12:44

Už jako dítě mě sportování nikdy příliš nebavilo. Když si kamarádi chodili hrát na hřiště, já jsem raději seděla stranou, buď jsem si četla, nebo něco čmárala do skicáku. Zkrátka nějaký pohyb nebyl moc pro mě. V pubertě se to sice trochu zlepšilo, už jsem si čas od času vyšla na kolečkové brusle nebo se jela projet na kole. Přesto bych se ani tehdy neoznačilas kdovíjakého sportovního nadšence. Vše se změnilo až pár let poté, co jsem začala nekontrolovatelně tloustnout, moje váha šla nahoru raketovou rychlostí a já pomalu neměla co na sebe.

Moje mamka, která to se mnou vždycky myslela dobře, mi kladla na srdce, že jestli to takhle nechám jít dál, budu z toho jednou hodně nešťastná. A tak jsem se já, odpůrce pohybu a někdo, kdo o pojmu zdravé stravování do té chvíle neměl sebemenší tušení, pustila do nové etapy mého života.

Je to pár měsíců, co jsem na sobě začala pracovat. Nejenže jsem kompletně přehodnotila svůj jídelníček, ale zároveň jsem se začala hýbat. A to tak, že opravdu poctivě. Několikrát týdně chodím buď do posilovny, vyrážím na kole, jezdím na bruslích nebo si chodím zaběhat. Přišla jsem na to, že jsem se sportu celý život bránila úplně zbytečně, protože ve finále to je docela zábava.

A ještě větší zábava je to od chvíle, co ke svým aktivitám používám kvalitní sportovní vybavení, které nakupuji online. Našla jsem si fajn stránku, kde nabízí vybavení ke sportům všeho druhu a jejich ceny nejsou zbytečně přemrštěné, což mě vždycky dokázalo od nákupu odradit.

Už jsem si odtamtud objednala boty na běhání, jsou opravdu moc pohodlné, odkážou tlumit došlap, takže mě po doběhu tolik nebolí kolena a celkově vypadají kvalitně. Když si jdeme s kamarádkou zahrát tenis, už si nemusím půjčovat raketu, protože jsem si koupila vlastní a investovaných peněz v žádném případě nelituji. S výbavou ještě nekončím, díky kvalitním pomůckám mě sportování baví čím dál více.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA