Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Víkend s maminkou jsme si báječně užili

Autor: Alena Matulová

28.08.2018 09:06

S mojí maminkou jsme si odjakživa skvěle rozuměly. Vždycky jsem jí mohla říci naprosto vše, vždy tu pro mě byla, kdykoli mě vyslechla, poradila nebo utěšila, když jsem třeba měla zlomené srdce. Jsme si velmi blízké, jedna pro druhou jsme ta nejdůležitější osoba v životě. Menší změna nastala ve chvíli, kdy jsem si našla přítele a rozhodla se, že konečně vyletím z rodného hnízda.

Už je to pár let, co bydlíme s přítelem v menším bytečku. S maminkou se sice vídáme pravidelně, zpravidla jednou týdně si zajdeme na oběd, už to mezi námi není takové, jako tomu bylo dříve. A já si uvědomuji, že nejsem jediná, kdo tu změnu vnímá.

Proto mě napadlo, že to musím nějak napravit. Domluvila jsem se s přítelem, že si na víkend odjedu s maminkou pryč a zamluvila nám wellness v Karlových Varech. Mamince jsem to oznámila týden předem, aby si nemohla najít výmluvu a už se nemohla dočkat, až zase společně strávíme nějaký čas jen ve dvou.

V pátek jsme vyrazili brzy ráno, aby náš víkend trval co možná nejdéle. Ubytovali jsme se v opravdu krásném hotelu, kde nás přivítal milý personál. Jakmile jsme si uložili věci, zašli jsme si do restaurace na oběd a jídlo, které jsme dostali, nás naprosto uchvátilo - já už se upřímně nemohla dočkat večeře, až si opět tak výtečně pochutnám. Odpoledne jsme vyrazili na domluvené procedury, dopřála jsem nám během víkendu co možná nejvíce zde nabízených věcí.

Když se blížil čas odjezdu, byli jsme s maminkou báječně odpočaté, krásně jsme si popovídali, ani jednou jsme nešli spát brzy, protože jsme si dlouho do noci povídali. Měla jsem dobrý pocit z toho, že jsem pro nás tento víkend naplánovala, užili jsme si to obě na maximum.

Už teď jsem rozhodnutá, že si to v nejbližší době, jen co nám to pracovní morálka umožní, znovu zopakujeme. A klidně bych z toho udělala zvyk!
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA