Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Snažil se mě přesvědčit, že ho na doplňky příliš neužije

Autor: Alena Matulová

29.08.2018 18:14

Přítel je ten typ muže, který je spíše sportovně založený. V jeho šatníku převládají jednoduchá trička, tepláky, kraťasy a například košile, džíny nebo svetry byste u něho hledali asi jen stěží. Já jsem naopak typická žena, která miluje módu, ráda vybírám doplňky a k nelibosti partnera se mnohdy snažím nějaký ten doplněk či elegantnější módu propašovat i do jeho šatníku. Neustále se mě snaží přesvědčit, že ho na doplňky příliš neužije, že radši nežli nějaký náhrdelník ocení kvalitní hodinky. Já se ale jen tak nevzdávám.

Blížily se přítelovy narozeniny, měla se konat oslava, na kterou bylo v plánu pozvat naše rodiny i přátele. Zatímco přítel se staral o jídlo a pití, já měla za úkol vymyslet nějaký pěkný dárek. Byť jsem věděla, že nadšený příliš nebude, měla jsem už dávno jasno, co mu k narozeninám pořídím. Na internetu jsem hledala slušivé doplňky pro muže. Bylo mi jasné, že se musím držet spíše při zemi, protože kdybych na přítele vyrukovala s něčím příliš extravagantním, asi by se zalekl a v tom nejhorším případě mě i s dárkem poslal do háje.

Našla jsem zajímavé stránky, kde doplňky pro muže nabízely. Prohlížela jsem si sortiment a něco mi říkalo, že přesně tohle je to pravé - ta správná cesta, kterou bych se měla vydat. Zaujaly mě především pánské náramky, které vypadaly velice nenuceně, elegantně a decentně. Zabralo mi to asi dvě hodiny, než jsem se skrze pestrý sortiment proklikala k tomu správnému kousku. Vybrala jsem, objednala, zaplatila a čekala.

V den narozenin jsme se všichni dobře bavili, atmosféra byla úžasná, všichni jsme měli dobrou náladu. Když došlo na rozbalování dárků, byla jsem lehce nervózní, měla jsem strach, že přítel dá před všemi najevo, že jsem se mu netrefila do vkusu. O to více mě překvapilo, když si náramek se zájmem náramek nasadil na ruku a tvářil se spokojeně. Večer po oslavě, když jsme zůstali sami, si ze mě nejdříve dělal legraci, že jsem šlápla vedle, pak ale přiznal, že jsem se trefila. Od té doby ho nesundal z ruky, tak soudím, že se mu vážně líbí.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA