Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

21. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Se svobodou jsem se rozloučila na krásném místě

Autor: Alena Matulová

11.10.2018 03:03

Když mě přítel požádal o ruku a já požádala kamarádku, jestli mi půjde za svědka, strhla se doslova lavina událostí. Nejenže mi všichni strašně gratulovali, samozřejmě se našli i tací, kteří mi říkali, jaký jsem blázen, když se dobrovolně ženu do chomoutu, ale kamarádka začala připravovat velkolepou rozlučku se svobodou. Já samozřejmě nemohla nic vědět, vše pro mě mělo být překvapení, ale už jen podle jejich slov bylo jasné, že to nebude jen tak ledajaké posezení někde v baru nad skleničkou vína.

Jednoho pátečního rána, asi 2 týdny před svatbou, mě nečekaně naložila do auta a beze slova mě odvážela pryč. Cestou jsme vyzvedli ještě další 2 kamarádky a mě už v tu chvíli bylo jasné, o co tady jde. Když se před námi objevil hotel v Karlových Varech, který se nacházel v krásném prostředí, kde snad i lišky dávají dobrou noc a já v kufru objevila cestovní tašku s mými věcmi, jež musel zabalit přítel, aniž bych o tom věděla, došlo mi, že tady asi nebudeme jen přes noc. A taky že ne.

Měli jsme zde strávit celý víkend, kamarádka pronajala pokoj, objednala nám nejrůznější procedury, samozřejmě nechybělo ani šampaňské, kterého jsme měli za celý víkend hned několik lahví. Chodili jsme společně na masáže, navštívili jsme bazén, prošli jsme se na nedalekou kolonádu nebo zkrátka jen seděli na terase a užívali si tu krásu okolní přírody, kterou ve městě prostě nemáme.

Víkend utekl jako voda, ani jsem se nenadála a najednou už jsme seděli v autě na cestě zpátky. Na rozlučku se svobodou, která sice nebyla nikterak odvázaná nebo plná opileckých trapasů, budu díky mé svědkyni a dalším kamarádkám, které se na plánování podílely, vzpomínat do konce života. Byl to jeden z nejúžasnějších víkendů v mém životě.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA