Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

24. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na rozlučku se svobodou budu vzpomínat do konce života

Autor: Alena Matulová

22.10.2018 07:13

Když jsem se chystala na rozlučku se svobodou, kterou pro mě připravovala moje nejlepší kama-rádka, byla jsem plna očekávání a samozřejmě i trochu nervózní. Při pohledu na fotografie jiných kamarádek, které již měly rozlučku se svobodou za sebou, jsem totiž netušila, co mám vlastně očekávat, protože to mohlo být cokoli - divoký večírek se striptýzem, stejně tak i klidné posezení v naší oblíbené vinárně nad skleničkou lahodného vína.

Přišel den D, kamarádka mě vyzvedla u mě doma přesně v 5 odpoledne, jak jsme byly domluvené, posadila mě do auta a do ruky mi strčila láhev šampaňského - samozřejmě nealkoholického, aby si mohla nahnout z lahve společně se mnou. Cestou jsme vyzvedli ještě další dvě kamarádky, už v tu chvíli jsme se dobře bavili a láhev šampaňského byla rychle prázdná. Dorazili jsme do naší oblíbené vinárny, kde jsme měli zarezervovaný stůl, objednali jsme si hned dvě lahve a zábava mohla začít.

Asi po hodince a půl, kdy jsme seděli ve vinárně, kamarádka zavelela, že je čas změnit lokál. Proto jsme se vydali do města, kde mě kamarádky zavedli do příjemné restaurace. Tam jsme si dali ve-čeři, popovídali si na téma chlapi a dobře se bavili. Pak kamarádka něco lovila v kabelce a k mému překvapení vytáhla čtyři stejné dámské náramky, které nám rozdala se slovy, že nám budou do konce života připomínat nejen dnešní večer, ale i naše dlouholeté přátelství. Byla jsem dojatá a náramky byly opravdu krásné.

Po večeři, bylo asi kolem půl deváté, přišla na řadu další změna: tentokrát jsme se vydali do jed-noho baru, kde jsme do sebe nalili další dvě lahve vína. Když už jsem si myslela, že dnešní večer bude u konce, skončili jsme v dalším nočním baru, kde probíhal i pánský striptýz - a jak se dalo čekat, na podiu jsem před krásným chlapem skončila já. Přítel by asi nebyl nadšený, proto mu to radši neřeknu, ale zážitek to byl opravdu parádní.

Domů jsem se vrátila kolem půlnoci, unavená, ale zato plná zážitků a vzpomínek, které si uchovám po celý zbytek života.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA