Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

16. 7. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na školení jsme se dozvěděli spoustu nových informací

Autor: Alena Matulová

25.10.2018 17:50

Když jsem nastupovala do nové práce, bylo nutné, abych se zúčastnila povinného školení. Člověk by si řekl, že strávit tři hodiny na školení bude fajn odpočinek, jenže pro mě to byla představa 180 minut plných nekonečných řečí, které stejně nikoho nezajímají. Proto jsem se na den, kdy mělo školení probíhat, vůbec netěšila a mnohem raději bych to měla co nejdříve za sebou. Na školení se nás sešlo asi 10, posadili nás do menší místnosti s promítací obrazovkou a už na začátku to začínalo velice zajímavě - instruktor, který měl školení provádět, měl přes půl hodiny zpoždění, takže už v tu chvíli mi bylo jasné, že tam dnes strávím daleko více času, nežli kolik jsem měla pů-vodně v plánu. Když instruktor konečně dorazil a začal povídat podle svého plánu, do kterého neustále nahlížel, začala jsem se nudit.

Asi až v polovině začaly podávané informace nabírat alespoň trochu zajímavý směr. Například jsme byli poučeni, co je to AdBlue, což je pojem, který jsem už několikrát slyšela, ale abych pravdu řekla, nikdy mě nenapadlo se o něho blíže zajímat. Dozvěděli jsme se, jak fungujínádrže na Ad-Blue a proč jsou tak důležité, jak je poznáme a jak se značí. Dále instruktor povídal i o tom, jak kapalina AdBlue funguje a zajímavé pro mě bylo zjištění, že jakmile vám AdBlue v autě dojde, tak už jednoduše nenastartujete. V tu chvíli jsem byla ráda, že mám auto, které jezdí na benzin a nic takového řešit nemusím.

K mému překvapení zbylý čas určený na školení utekl docela rychle a já jsem se dozvěděla spous-tu zajímavých informací. Věřím, že se mi dané vědomosti budou při práci hodit a že ten čas, který jsem strávila sezením na nepohodlných židlích, ze kterých mě už za 20 minut ukrutně bolel zadek, nebyl investovaný úplně zbytečně.
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA