Alena_Matulova

TÝDEN.CZ

20. 2. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Příteli to přijde dětinské, mně se to zdá super

Autor: Alena Matulová

23.01.2019 08:32

S přítelem jsme měli oslavit desáté výročí našeho vztahu. Jako každý rok jsem si už několik týdnů dopředu lámala hlavu nad tím, co bych mu mohla dát jako dárek, čím bych jej asi tak mohla potěšit. Vzhledem k tomu, že to mělo být naše první kulaté výročí, rozhodla jsem se, že tentokrát vyberu dárek, ze kterého budeme těžit oba. Tím jsem si ale možná ještě více zavařila…

Nějaké wellness pobyty nepřicházely v úvahu, protože na ty jsme jezdili pravidelně co dva měsíce, takže by to pro nás nemělo nějaký větší význam. Zajít si na pěknou večeři taky nebyl nejlepší nápad, protože i večeře absolvujeme v jednom kuse. Chtělo to zkrátka něco, co ještě nemáme, nebo co nás ještě nenapadlo. Jasně, mohli jsme třeba skočit společně bungee jumping, ale vzhledem k tomu, že výročí slavíme v lednu a je pořádná zima, moc se mi do toho nechtělo.

Pak jsem ale dostala nápad, když jsem cestou z práce jela domů tramvají a viděla mladý pár, který měl na sobě stejné mikiny. Dívka tam měla napsáno „jeho princezna“ a kluk zase „její princ“. Mládeži mohlo být něco okolo 18ti let, takže oproti nám byli výrazně mladší, ten nápad mě ale zaujal, proto jsem hned po příjezdu domů začala hledat něco stejného, nebo alespoň podobného.

A našla jsem. Na jedné stránce jsem objevila trička s potiskem, která mi hned padla do oka a bylo mi jasné, že tohle je ono. Vybrala jsem motiv pro páry, protože když už je to desetileté výročí, tak ať každý vidí, že se i po tak dlouhé době máme rádi. Vybrala jsem dvě trička, oboje ve stejné barvě a těšila se, až dorazí. Kvalita byla úžasná a to jak materiálu, tak i potisku. Nemohla jsem se dočkat, až si je při oslavě rozbalíme.

Výročí nastalo, my si doma udělali večeři, přítel se vytasil s krásným řetízkem na ruku, se kterým mi udělal opravdu radost. Pak přišla řada na mě, dala jsem nám balíčky a sledovala přítelův výraz. Zpočátku se tvářil podiveně, pak se začal smát. Trička jsou krásná, ale prý mu přijdou na náš věk dětinská. Mě to přijde super a on to sice ještě neví, ale jen co se venku trochu oteplí, vyrazíme v nich do ulic. Jen ať všichni vidí, že se máme rádi!
Alena Matulová

Blog ženy v nejlepších letech, která má ráda psaní textů o svém životě a svých zkušenostech.
Alena
Oblíbenost autora: 6

O autorovi

Jmenuji se Alena Matulová a ráda bych se s Vámi touto formou podělila o své zážitky.

Kalendář

<<   únor 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA